08 August 2012

my last week through photographs..:)

coffe after shopping
my mamy

asprovalta beach greece

 asprovalta beach greece
the most beautiful view on the world dolphins playing
new H&M shoes

 work,work.....

13 comments:

 1. Waaaaaaaa, opet si bila na moru :)) Zavidimmm :))

  ReplyDelete
 2. Prekrasni sliki :)

  http://fashioncareofwoman.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. Вака да почнам по ред :)
  Прво сликите ти се прекрасни , второ многу ми се допаѓа косата на првите слики каде што ти е многу виткана ( таква ти е природно или ?)
  Штиклите се преубави а панталоните што ги носиш дупло :D Па стави еден рапорт од каде се . И за крај ќе ги оставам делфините на кои убавината не се опишува со зборови и иако оваа слика е малку од далечина доловен е преубавиот момент.
  <3:*

  ReplyDelete
 4. falaa:)kosata prirodno premnogu vitkana tuka malce vo haoticno izdanie patot i toploto go napravija svoeto:)stiklite H&M baggy pants zmijasti isto H&M,i zelenite neon H&M:)delfinite pri stemnuvanje bese i zatoa e takva:) :**** <3

  ReplyDelete
 5. Одлични фотографии! Изборот на неон гардероба ти е одличен. Часовникот е преубав. Само пофалби =)

  http://maramasplace.blogspot.com/

  ReplyDelete
 6. I really like your new pumps!

  ReplyDelete
 7. Odlicne fotke, ali najvise mi se dopadaju nove cipelice iz HM :)))

  ReplyDelete
 8. Super su slike... interesantan ti je blog.. pratim te :)
  http://be-myfashion.blogspot.com/

  ReplyDelete
 9. Imamao iste hm cipelice te sa zlatnim nitnama, super sladak post

  ReplyDelete